ömer coşkun akciğer temizleme kürü

Ömer coşkun akciğer temizleme kürü
Herbalist Dr Ömer Coşkun’dan, doğanın iki mucize bitkisini kullanarak akciğer temizleyici, akciğerlerden balgam sökücğ ve akciğer kanserini önleyen çok etkili bir bitkisel tedavi kürü tavsiye edeceğiz. ömer coşkun akciğer temizleme kürü için ısırgan otu ve ebe gümeci karışımı bir bitkisel kür uygulayacağız. Ömer Coşkun akciğer temizleme kürü için gerekli malzemeleri ve kürün yapılışı, tarifi, hazırlanışı ve kullanım şekli şu şekildedir:

Ömer Coşkun akciğer temizleme kürü için gereken malzeme:
* yarım litre su
* 4–5 gram (bir tutam) ebe gümeci
* 4–5 gram (bir tutam) ısırganotu

Ömer Coşkun akciğer temizleme kürü yapılışı, hazırlanışı kullanımı:
Suyun içine, ebegümeci ve ısırgan otunu atıp, haif ateşte, ağzı kapalı olarak, 4 dakika kaynatın.Ilıdıktan sonra süzün, ama içerisindeki kalan bitkileri mutlaka ayıklayın. Aç karnına, sabah ve akşam öneleyici olarak, birer çay bardağı, kanser hastaları için ise, birer su bardağı için. Bitki suyunu içtikten en az 20 dakika sonra yemek yiyin. Bu küre, önleyici olarak 1 ay, kanser hastaları için ise;3 ay, hiç ara verilmeden, devam edilmesi faydalıdır. Yılda en az iki defa uygulanır. Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilip, tekrar 3 ay boyunca iki günde bir, bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.
ömer coşkun akciğer temizleme kürü nasıl uygulanacaktır:
* Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karna
* Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karna birer çay bardağı içilecek.
ömer coşkun akciğer temizleme kürü için ÖNEMLİ UYARI :
Kullanılan her iki bitkinin, kullanım sırasında ya ikisi birden kuru, ya da ikisi birden, taze olarak kullanılması gerekir. Bitkilerden birisi taze, birisi kuru olursa hiç bir faydası olmaz.

Add Comment