ömer coşkun alerji tedavisi ve astım alerjik rinit için bitkisel çözüm

ömer coşkun alerji tedavisi ve astım alerjik rinit için bitkisel çözüm

Bitkisel Tıp uzmanı Sn. Ömer Coşkun, alerji ve astım tedavisi için Keçi Boynuzu Kürü’nü tavsiye ediyor. Keçiboynuzunun faydaları sadece alerjiye değil, nefes darlığı, astım, alerjik rinit ve soğuk alerjisi için de geçerlidir. Bu hastalıkların ve rahatsızlıkların bitkisel yollarla tedavisi ve çözümü için 8 kadar keçi boynuzu, suda durulanır ve daha sonra 500 ml kaynar suya atılarak 5 dakika kadar kaynar vaziyette bırakılır. Soğuyan keçi boynuzu özlü su, içerisindeki keçi boynuzları ile birlikte cam bir şişede muhafaza edilir. Bu iksirin 72 saat kadar bekletilmesinde sakınca yoktur.

Her sabah kahvaltıdan sonra ve her akşam yemekten önce bir çay bardağı keçiboynuzu suyu içilmelidir. 3 günde bir yenisini kaynatarak alerji kürü devam edilecektir. 20 günlük fasılasız ve aralıksız sürdürülen keçiboynuzu kürünün ardından 15 günlük ikinci bir küre geçiyoruz. Bu bitkisel alerji tedavisi kürünün diğerinden farkı, içerisinde bir bardak bal damlatarak keçi boynuzu suyunu tüketilmesidir. Sabah kahvaltılarında ayrıca bal yenilmemelidir. Küçük çocuklarda alerji bitkisel tedavi kürü uygulanacaksa bu durumda sabah ve akşam yarım çay bardağı ya da sadece sabahları bir çay bardağı keçiboynuzu suyu tüketilmelidir.

Anahtar kelimeler: ömer coşkun alerji, ömer coşkun alerji için, ömer coşkun alerji tedavisi, ömer coşkun alerjik astım, ömer coşkun alerjik rinit,

Add Comment