ömer coşkun boy uzatma kürü ve boy uzaması için bitkisel çözüm

ömer coşkun boy uzatma kürü ve boy uzaması için bitkisel çözüm

Bitkisel tıp uzmanı Sayın Ömer Coşkun, 7-17 yaş arasındaki çocuk ve gençlere boy uzatıcı bir bitkisel formül önerdi. Bu bitkisel yöntem ile boy uzama potansiyeli % 50 artıyormuş.
çocukların boyunu uzatmak için yardımcı olacak bitkisel kürünü anlattı.

Malzemeler:

• Yarım tatlı kaşığı toz halinde çemenotu (boyotu)
• Yarım tatlı kaşığı toz halinde karabiber
• Bir çay bardağı dolusu doğal sızma zeytinyağı

Ömer coşkun boy uzatma kürü hazırlanışı: 1 bardak Zeytinyağı içerisine yarım tatlı kaşığı dolusu çemenotu ve karabiber ilave edilerek loş bir yerde 4-6 gün kadar iyice deminin çıkmasını bekleyeceksiniz. Daha sonra bitkisel özün zeytin yağına süzülmesi neticesinde bu zeytin yağını boy uzaması kürünün uygulanacağı gencin veya çocuğun eklem yerlerine, dizlerine, dirseklerine, topuklarına sürülerek bir güzel yedirilecek ve masaj yapılacak.

Zeytinyağı kürü ile boy uzatma tedavisi 6 ay ile 24 ay arası uygulanabilir. Eklem yerleri boy uzaması için kritik noktalardır. Bu bitkisel kür ile eklemlerde boy uzaması işlevi gören hücreler çoğalacak ve 2 yılda 5 cm ile 10 cm arası boy uzaması sağlanacaktır. Ayrıca Ömer Coşkun boy uzaması kürleri arasında Ruşeym kürü de vardır. Buğday özü olarak ta bilinen ruşeym, çocuklara günde 3 yemek kaşığı verilir.

Anahtar kelimeler: ömer coşkun boy uzaması, ömer coşkun boy uzatma, ömer coşkun boy uzatma ilacı, ömer coşkun boy uzatma kürü, ömer coşkun boy uzatma ruşeym, ömer coşkun boy uzatma seti, ömer coşkun boyotu

Add Comment