Ömer Coşkun boy uzatmak için bitkisel çözüm ve doğal formül

ömer coşkun boy uzama, ömer coşkun boy uzaması, ömer coşkun boy uzatan bitkiler, ömer coşkun boy uzatma, ömer coşkun boy uzatma ilacı, ömer coşkun boy uzatma kürü, ömer coşkun boy uzatma otu, ömer coşkun boy uzatma seti

Boy uzatmak için bitkisel çözüm yöntemleri ve doğal formüller arayanlar için Ömer Coşkun’dan bir tavsiye var. Herbalist Doktor Ömer Coşkun, geçenlerde Arım Balım Peteğim programında Petek Dinçöz ile yapılan söyleşide çocuklarda ve gençlerde boy uzatıcı etki ve fayda sağlayabilecek bitkisel bir tedavi yöntemi açıkladı. Boy uzatmak için bitkisel olarak formülize edilen kür de gerekli malzemeler :

• Bir tatlı kaşığı toz çemenotu (çemen otu)
• Bir çay kaşığı toz karabiber
• Bir çay bardağı Sızma zeytinyağı

Boy uzatma bitkisel formülünün hazırlanışı ve yapımı: Zeytinyağının içine çemenotu ve karabiber karıştırarak 1 hafta kadar bekletiyoruz. Bu süre zarfında çemen otu ve karabiber demini zeytinyağı içerisine bırakacaktır.

ömer coşkun boy uzatma

Daha bekletilen zeytinyağı ile boy uzaması için hayati derecede önemi olan eklem yerlerine, dirseklere, diz kapaklarına, topuklara, aşil tendona ve omuzlara, kalça baldır bölgesine masaj ile zeytin yağını iyice emdiriyoruz.

Bu bitkisel kür ile boy uzamasını sağlayan uzun kemikler beslenerek kemik hücrelerinin yapıldığı eklem uçları aktif hale getiriliyor. Her hafta 1 kez boy uzatıcı bebeklerinize ve çocuklara uygularsanız 5 ile 7 cm daha uzun olmalarını sağlarsınız.

Add Comment