ömer coşkun cilt lekeleri için doğal çözümler

Ömer coşkun Güneş lekeleri için doğal tedavi çözümleri: Hanımların belalısı Güneş lekeleri için keten tohumu  ile su kürü güneş lekelerini açan ve azaltan bir bitkisel formüldür.  1 litre kadar su ile 3 yemek kaşığı keten tohumu kaynatılacak ve 5 dakika kadar fokurdar vaziyette bekletilecek. Soğumaya bırakılan keten tohumu suyu, ılık hal alınca güneş lekeleri olan bölgelere pamuk ile uygulayın. Her gece yatmadan önce bu doğal çözüm ile güneş lekeleri sorunun hallolduğunu göreceksiniz.

Ömer coşkun doğum lekeleri için doğal çözümler:  Buğdaydan elde edilen ruşeym her 1 kilo buğdaydan sadece 1 gram çıkartılabilen değerli ve nadir bulunan bir besindir. Buğdayın özü olan ruşeym, her sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı yenir ve kaşık ucu ile ruleşeymi 2 çorba kaşığı limon suyu ile karıştırıp hamilelik lekeleri, doğum lekeleri ve çil lekeleri olan bölgelere uygularsanız zamanla cildinizin bir bebek cildi gibi pürüzsüz, lekesiz ve berrak hale döndüğünü göreceksiniz.

Ömer Coşkun Yüzdeki Çillere Bitkisel Çözüm: 1 bardak süt içerisine ezilmiş salatalık dilimleri atın ve 2 saat kadar sütte bekletin. Daha sonra bu süt ile çil olan yerleri masajla ovun. Çil lekelerinin kaybolacağını göreceksiniz.

Add Comment