ömer coşkun cilt seti

ömer coşkun cilt seti – ömer coşkun cilt bakım seti

Ömer Coşkun tarafından hanımların faydasına sunulan doğal cilt bakım seti, özellikle bitkisel ve doğal yollardan cilt bakımı ve maske yapmak isteyenleri gerçekten cezbedecek ürünler içeriyor. Cilt bakım setinde, cilt kapsülü, enginar suyu, ebegümecili çay, kadriana krem, ve cilt bakım kremi ürünleri bulunuyor.

ÖMER COŞKUN CİLT KAPSÜLÜ

Cilt bakımı için kullanılan bir üründür. Cildi besler ve kırışıklıkların giderilmesinde oldukça etkili olur.

Kullanım şekli: Günde bir kez alınması tavsiye edilir. Ayrıca kapsül sabah bir akşam bir defa olmak üzere kırılıp cilde sürülür.

ÖMER COŞKUN ENGİNAR SUYU

Safrayı uyarıcı, idrar söktürücü, kolesterol düşürücü ve kan yağı seviyesini düşürücü etkisi bulunuyor. Enginarda bulunan ana kimyasallar çeşitli olmakla beraber, karaciğer üzerindeki olumlu etkilerinde bitkinin yapraklarında yoğun olarak bulunan sinarin adlı madde rol oynuyor.

Sinarin karaciğer, safra kesesi, böbrek ve bağırsakların düzenli çalışmasına yardım ediyor. Karaciğerdeki yağ depolarını harekete geçiren enginar, kolesterol sentezi oranının düşürülmesine yardımcı oluyor. Yaptığım bilimsel çalışmalarda enginarın kandaki toplam kolesterolün, LDL ve trigliserit miktarının düşürülmesine yardımcı da oluyor.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam olmak üzere yarım bir çay bardağı içmeniz yeterli olur.

ÖMER COŞKUN EBEGÜMECİLİ BİTKİSEL ÇAY

Doğal dengeleyicidir. Tansiyon, şeker, kolesterol, hormon ve salgılar üzerinde dengeleyici özelliği vardır. Migren, felç, moral bozukluğu gibi problemlerde vücudun eksikliğini tamamlar.

Kullanım şekli: Sabah 1 su bardağı sıcak suya bir süzen poşet koyup akşama kadar beklettikten sonra için. Akşam 1 su bardağı suya 1 süzen poşet koyup sabaha kadar bekletip sabah için.

ÖMER COŞKUN KADRİANA KREM

Ciltteki kırışıklık yara yanık vb.problemlerin çözümünde kullanılır.

Kullanım şekli:sorunlu bölge ye günde 3 kez sürülmesi tavsiye edilir.

ÖMER COŞKUN CİLT BAKIM KREMİ

Ömer Coşkun Cİlt Bakım kremi, hanımların cilt bakımı, kırışıklık ve cilt yaşlanması gibi sorunları için kullanılan bir üründür. Cildi besler ve kırışıklıkların giderilmesinde oldukça etkili olur.

Kullanım şekli: Günde iki kez sürülmesi tavsiye edilir.

Add Comment