ömer coşkun cinsellik için cinsel gücü artırıcı formula 21 bitkisel destek hapı

ömer coşkun cinsellik için cinsel gücü artırıcı formula 21 bitkisel destek hapı

Son zamanlarda değişik televizyon kanallarında bolca reklamını izlediğimiz ve bir at kişnemesi ile biten formula 21 (horse power) reklamlarına rast gelmişsinizdir. Formula 21 cinsel güç artıran bir bitkisel destek hapı olup cinsel ilişkiden 10 dakika kadar önce bir bardak su ile alınıyor. Etkisini 7 gün boyunca görüleceğini iddia eden üretici firma, hapın kullanım süresini 6 – 7 hafta olarak belirlemiş. ömer coşkun cinsel iktidar artıran formula 21 hapının erkekler ve kadınlar için 2 farklı versiyonu var. Formula 21 For Man (Horse Power) Cinsel Performans Arttırıcı Bitkisel Kapsül, yani erkekler için olanının hangi bitkisel maddelerden faydalanılarak imal edildiğini yaptığımız araştırmalarda öğrenemedik. Ancak Formula 21 Women Fire 2 Adet ( 18 Tablet ) tablet içerisinde sibirya ginsengi ve meyve özleri olduğu bildirilmiş.

formula 21

Ömer Coşkun formula 21 cinsel istek artırıcı hapın fiyatı 109 tl dir. Bayanlar için 2 li set olarak sunulan ve içerisinde Formula 21 Women Fire 2 Adet ( 18 Tablet ) + Formula 21 Women Fire Aslan Pençesi (60 Kapsül ) + Formula 21 Women Fire Bitkisel Ansiklopedi CD + 2 Set Dr.Ömer Coşkun Formula 21 Women Fire gibi ürünleri bulunduran ömer coşkun seti ise 211 tl indirimli fiyatı ile satılıyor. Telefonla sipariş ve kapıda kargo ödemesi seçenekleri de mevcut.

Ömer coşkun cinsel Cinsel Güç ve İstek Arttırıcı bitkisel afrodisyak haplarından kullananların yorumları ve ögvüleri/eleştirileri var ise yorum kısmına yazarsanız sevinirim. Böylece ürünü almak isteyen ancak etkili ve faydalı olup olmadığı hususunda tereddüütleri olan kişilere de yol göstermiş olursunuz.

Add Comment