ömer coşkun depresyon seti – ömer coşkun depresyon tedavisi

ömer coşkun depresyon seti – ömer coşkun depresyon tedavisi

Ömer Coşkun tarafından depresyon tedavisi için özel olarak hazırlanan ve satışa sunulan depresyon seti, ömer coşkun tarafından bizzat denenmiş olup tavsiye edilmektedir. Depresyon Seti, tamamen depresyona iyi gelen şifalı bitkiler ile donatılmış bir şifa kaynağı tedavi setidir. Ömer Coşkun Depresyon Seti içerisinde Tansalp özel Depresyon çayı, ruşeym, meyan kökü, ST.JOHNS’S WORT, silica gibi tıbben depresyona iyi gelen ve ömer coşkun depresyon ilacı hususiyetleri bulunan özellikleri ispatlanmış doğal ve bitkisel preparatlar bulunmaktadır.

Dr. Ömer Coşkun Depresyon Seti

TANSALP ÖZEL ( 2 Adet)
MEYAN KÖKLÜ ( 2 Adet)
ST.JOHNS’S WORT
RU-SHEIM ( 2 Adet)
SİLİCA

Depresyondaysanız mutlu olma kapasitenizin bir kısmını yitirebilirsiniz. İyi bir şey olduğunda bile mutlu olamazsınız. Yorgun ve enerjisiz olabilirsiniz. Hatta düşünmek ve karar vermek bile size zor gelebilir.

Belirtileri çoğu kez ilk saptayanlar en yakınlarınızdır. Üzgün göründüğünüzü
Daha yavaş ve olabildiğince az konuştuğunuzu ve hareket ettiğinizi,
karar vermekte zorlandığınızı, belleğinizin zayıfladığını söyleyebilirler.

Bazı durumlarda depresyon sinirlilik, anksiyete veya konfüzyonla kendini belli edebilir. Başkalarının önemsemediği sorunlar sizi fazlasıyla endişelendirebilir. Sizin ve başkalarının aklına depresyonda olabileceğiniz olasılığının gelmemesi zor hayat koşullarında oldukça normaldir.

TANSALP ÖZEL DEPRESYON ÇAYI

Migren Hastalığında faydalıdır. Mikrop öldürücü ve hücre yenileyici özellikleri sayesinde; mukoza iltihaplarında, gastrit, mesane iltihabı, mide ve bağırsak mukoza iltihabında, ağız boşluğu iltihabında ve mide ve bağırsak ülserinde yardımcı olarak başarıyla kullanılabilir.

Ayrıca, yardımcı olarak ;solunum sistemine olumlu etkileriyle öksürük ve aşırı ses kısıklığında özellikle önerilir. Balgam söktürücüdür. Gırtlak ve bademcik iltihabı ve ağız kuruluğunda da başarıyla kullanılabilir. Nefes darlığına yol açan akciğer amfizemi bile yardımcı olabilir. Kaşınan ve yanan deri alerjilerinde, yaralarda, çıbanlarda, şiş ayak ve ellerde kullanılır. Tansalp’in bileşimindeki doğal maddelerin varlığı için Allah’a ne kadar şükretsek azdır.

Tansalp özel çayı nasıl kullanılır: Sabah bir su bardağı ılık veya soğuk suya bir süzen poşet katılır, akşam içilir. Akşam katılır, sabah içilir. Günde iki defa, sabah akşam, on saat demlendikten sonra içilir.

MEYAN KÖKÜ

Meyan Kökü: Psikolojik durumu dengelemede etkilidir. Ayrıca karaciğer, böbrek, beyin, salgı bezlerine olumlu etkileri vardır. Uykusuzluk, stres, depresyon, ajitasyon durumlarını düzeltmeye yardımcıdır.

Meyan Kökü nasıl kullanılır: Sabah bir bardak ılık suya bir süzen poşet katılır. Akşam içilir. 10 saat demlenmelidir.

ST.JOHNS’S WORT

Vücuda kuvvet verir. Sağlığımız için vücudumuza gerekli takviyeleri yapar. Strese iyi gelir.

Kullanım şekli: Sabah – Akşam 1 Adet alınır.

RUŞEYM ÖZÜ

Bir ton buğdaydan yalnızca bir kilogram elde edilen Ruşeym doğal vitamin kaynağı, Allah’ın bizlere bahşettiği bir mucizedir. ruşeym faydaları olarak aynı zamanda bağırsak çalıştırıcı ve düzenleyicidir. Lifli olması nedeniyle de bu ürünü uygun şekliyle kullandığız zaman hem kilo alma, hem de kilo vermeye yardımcı olma özelliklerine sahip özel bir üründür. Yani ruşeym zayıflatırmı diye merak eden okurlarımız böylece Ruşeym ile zayıflama kürleri yapabilecekler. Ürün aynı zamanda ruşeym ekmeği olarak ta tüketilebilir.

Ruşeym nasıl kullanılır:  Günde bir kez 1 tatlı kaşığı yenilir. Kesinlikle Ruşeym ’i çorbanıza ya da yoğurda karıştırmadan tüketin.

SİLİCA

Silisyum, bir binanın ayakta durması için çimento neyse vücudumuz içinde silisyum o demektir. Silica,vücutta ki silisyum eksikliğine, vücut ağrılarının iltihapların giderilmesinde yardımcı bir üründür.

Silica nasıl kullanılır: 1 litre kaynamış suya, 1 yemek kaşığı koyup 5 dakika kaynatın. Kaynattığınız temiz suyun 1 çay bardağını için. Kalan suda ayaklarınızı on beş dakika bekletin. Veya duş aldığınız banyo suyuna ilave edin.

Add Comment