ömer coşkun depresyon tedavisi için bitkisel çözümler şifalı bitkiler

ömer coşkun depresyon tedavisi için bitkisel çözümler şifalı bitkiler, depresyon tedavisinde doğal yöntemler nelerdir?

Dr. Ömer Coşkun Depresyona iyi gelen şifalı bitkiler hakkında bilgi vererek depresyon tedavisi için bir çay tavsiye ediyor. Depresyona iyi gelen şifalı çay formülü şu şekilde:

5 er gram sarı kantaron ve kimyonu yarım litre suda demleyerek günde 1 bardak içiyoruz. Özellikle sinir stres sorunu olanlar için sarı kantoron otu faydalı olmaktadır. Depresyon üzerine en çok araştırma yapan bitki kantorondur.

Depresyonla mücadele yöntemleri:
– Kötü haberler asit karbonlu hava gibidir bedeninizi kilitler. Kötü haberleri dinlemeyin.
– Dogru noktalara masaj yapılması depresyon tedavisi için sayısız faydaları olan bir yöntemdir ve bitkisel yöntemlerle birlikte kullanılması çok büyük önem arz etmektedir.
– Depresyona iyi gelen kokular sürmek te depresyonun doğal yollarla tedavisi için çok önemlidir. Reyhan kokusunu sürdüğünüz zaman moraliniz düzelir.

– Depresyona iyi gelen renklerle evinizi dekore etmek ve giyinmek gerekmektedir. Tüm renklerin enerji boyutları var, bunları yakalamanız gerekiyor. Yeni evlendiğinizde yatak odanız pembe olmazsa aşk hayatınız zayıf olur.

– Depresyon tedavisinde şifalı taşlar da çok büyük faydalar sağlarlar. Taşların enerjileri vardır. Bunlardan da faydalanmanız gerekiyor.

– Depresyon ve bunalımdan kurtulmak için sülük tedavisini uzman gözetiminde olmak şartıyla tavsiye ediyorum.

– Detoks diyetleri de depresyonla mücadele için kanı tazeler ve dinçlik ferahlık verir.

Add Comment