ömer coşkun hemoroid basur’ a bitkisel tedavi ve bitkilerle çözüm

Dr Ömer Coşkun un hemoroid basura iyi gelen bitkiler ve hemoroide bitkisel çözüm konulu yazımızla okurları bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ömer Coşkun Sabah Kuşağı Programlarından birisinde Petek Dİnçöz’ün programına konuk olmuş ve hemoroid nedenleri, hemoroid tedavisi, hemoroide bitkisel çözüm konularında bir hayli bilgi vermişti. Şimdi Ömer Coşkun Hemoroid Basur bitkisel tedavi kürleri hakkında neler tavsiye etti onları sizlerle paylaşayım:

Doğal Sızma Zeytinyağı ile Hemoroid Basur Tedavisi Kürü: Yrım Çay bardağı yüksek kalitedeki sızma zeytin yağı içerisine bir avuç dolusu karahalile bitkisini kurumuş halde atıyoruz ve Sabah akşam aç karnına içiyoruz.

Karahalile bitkisi ile Hemoroid Basur Tedavisi Kürü: Karahalile bitkisi gerçekten basura iyi gelen ve basur ağrılarını ve kanamasını dindiren bitkisel şifa özelliklerine sahiptir. Karahalile bitkisi yalnız başına veya yemeklerde kullanılabileceği gibi yukarıda bahsettiğimiz biçimde zeytinyağı ile karıştırılarak ta basur tedavisi için kullanılabilmektedir.
Yeşil patlıcan Sapları ile Hemoroid Basur Tedavisi Kürü: 9 veya 10 kadar yeşilliğini koruyan patlıcan sapını 4 bardak suda kaynatıp bu suyu sabah ve akşam aç karnına 2 kez günlük olarak tüketiyoruz. Patlıcan sapının içerisinde bulunan biyokimyasal maddeler damarları büzücü etki yaptığı için hemoroid basur memesini küçültecek ve basur kanamasının önüne geçecektir.

Basurun tedavisinde hekim kontrolü de önemlidir. O nedenle sadece bitkisel çözümlerle sonuç elde etmeyi beklemek yerine basur ilaçları ve doktor tedavisi de deneyiniz.

Add Comment