ömer coşkun şifalı bitkiler kürleri

ömer coşkun şifalı bitkiler kürleri

Uykusuzluk için şifalı bitkiler – Kediotu : 10 gram kediotu kökü’nü alıp toz haline getiriyoruz. Daha sonra içerisine 200 gram sıcak su içerisine atarak demliyoruz. Kediotu kökü karışımı her gece yatmadan yarım saat kadar önceden içiyoruz.

Mantar Hastalığına bitkisel çözüm: Sarımsak ve zakkum yaprağı:

Bu bitkisel formül için gerekli malzemeler şunlardır
* 30 gram kına
* 5 bardak su
* 2 orta boy dişte sarımsak,
* 10 parça zakkum yaprağı,
Mantar Hastalığına bitkisel çözümün hazırlanışı ve kullanılışı :
Kına formülü kürü: 5 bardak suyun içerisine 30 gram kına dökerek 15 dakika kadar kaynatıyoruz. kınayı koyun. 20 dak kaynatın. Mantar olan bölgeye sürerek bir güzel ovuyoruz ve yatıyoruz.
Sarımsak formülü kürü : 2 adet orta boy sarımsak bütün vaziyette uyumadan 30 dk önce su ile yutuyoruz. Hepsi bu kadar.

ömer coşkun şifalı bitkiler

Zakkum Yaprağı formülü kürü : 1 litre suyun içerisine 10 adet zakkum yaprağını atarak kaynatıyoruz. Mantar hangi bölgede ise zakkum yapraklarını atıp, 10 dakika kaynatın. Mantar ayaklarınızdaysa, 2 hafta, ellerimizde ise 4 hafta boyunca zakkum suyu nu sürüyoruz. Zakkum suyu kesinlikle içilmemelidir. Ölüme kadar giden ciddi zehirlenmelere sebep olabilir.
İshale bitkisel çözüm : İshale kahve limon, nar ve patates oldukça faydalı olup bitkisel çözüm sunmaktadır.
Bağırsak iltihabı, solucanı ve gazına bitkisel çözüm:  Bağırsağa nar çiçeği ve nar kabuğu iyi gelmektedir.  1 tatlı kaşığı nar çiçeği, 1 su bardağı sıcak suda demlendirlir. Şekersiz olarak, sabah akşam aç karnına, bir bardak tüketilir.
Gözaltı Morluklarına bitkisel çözüm :  İnce soyulmuş patates kabuğu haşlanarak aç karnına yenir. Ayrıca göz altı morlukları olan bölgeye batates kabuğu tamponu ve maskesi yapabilirsiniz.
Kilo almak için şifalı bitkiler : 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılarak, yemeklerden sonra yenir. Doğal yoldan kilo almak için ısırgan kürü oldukça etkilidir.
Kilo vermek için şifalı bitkiler : 10 gram kadar Çörekotu, öğünlerden 30 dk evvel tüketilmelidir. Zayıflamak ve kilo vermek için oldukça faydaları olan bitkisel bir çözüm kürüdür.

Add Comment