Sarımsak Çayı

Sarımsak Çayı
Sade Sarımsakın vücuda bir çok yararı vardır. Sarımsak zihninizide açabilir. Aynı zaman da saç dökülmesinide önleyebilir. Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie Sarımsak çayı ile 11 kilo verdi. Sarımsakın bugüne kadar çay olarak insanlara servis edildiği hiç duyulmamıştı. Fakat Angelina Jolie Sarımsak çayı içerek tam 11 kilo verdi. Ünlü uzman Ender Saraç Sarımsak çayının yapımını açıkladı. Eğer sizde Sarımsak çayı yapmak istiyorsanız yazımızı tüm dikkatinizi toplayarak okuyun. İki bardak büyüklüğünde soğuk suyun içerisine beş parmak ucu kadar zencefil koyun. Beş dakika süre ile bu karşımı ocakta kaynatın. Bu karışım kaynarken bir yandan da karıştırın. Ardından iki büyük Sarımsak ve üç küçük Sarımsakı kaynayan karışıma ilave edin. Bir kaşık yeni sıkılmış limon suyunu kaynayan karışıma ilave edin. Ardından iki kaşıka bal ekleyin ve bir dakika kaynatın. Bu karışımdan günde iki kere sabah ve akşam hazırlayıp için. Sarımsak çayı bu şekilde hazırlanıp içilmektedir. Bu şekilde hem kolay kilo verebilirsiniz. Hemde daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Sade Sarımsağın vücuda bir çok yararı vardır. Sarımsak zihninizide açabilir. Aynı zaman da saç dökülmesinide önleyebilir. Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie Sarımsak çayı ile 11 kilo verdi. Sarımsakın bugüne kadar çay olarak insanlara servis edildiği hiç duyulmamıştı. Fakat Angelina Jolie Sarımsak çayı içerek tam 11 kilo verdi. Ünlü uzman Ender Saraç Sarımsak çayının yapımını açıkladı. Eğer sizde Sarımsak çayı yapmak istiyorsanız yazımızı tüm dikkatinizi toplayarak okuyun.
Sarımsak Çayı Tarifi : İki bardak büyüklüğünde soğuk suyun içerisine beş parmak ucu kadar zencefil koyun. Beş dakika süre ile bu karşımı ocakta kaynatın. Bu karışım kaynarken bir yandan da karıştırın. Ardından iki büyük Sarımsak ve üç küçük Sarımsakı kaynayan karışıma ilave edin. Bir kaşık yeni sıkılmış limon suyunu kaynayan karışıma ilave edin. Ardından iki kaşıka bal ekleyin ve bir dakika kaynatın. Bu karışımdan günde iki kere sabah ve akşam hazırlayıp için. Sarımsak çayı bu şekilde hazırlanıp içilmektedir. Bu şekilde hem kolay kilo verebilirsiniz. Hemde daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.
Ünlü Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz,

Add Comment