Şems Aslan Hipokrat Kahvesi-Hipokrat Çayı ile zayıflama detoks kürü

Şems Aslan Hipokrat Kahvesi-Hipokrat Çayı ile zayıflama detoks kürü

Şems Aslan, kış aylarında hanımların fazla kilo sorunu ile baş başa kaldığını söyleyerek yaza hazırlık amacıyla uygulanabilecek olan, kırmızı pancar, havuç ve elma suyundan oluşan bir sebze meyve suyu kürü tavsiye ediyor.

Şems Aslan tarafından geliştirilen ve kendisinin Hipokrat kahvesi olarak isim koyduğu bu bitkisel kür, hem zayıflamaya hem de detox kürü arayanlar için detoks yapmaya yarıyor.

Formül oldukça basit ve pek zahmet gerektirmiyor.

Şems Aslan Hipokrat Kahvesi Nasıl Yapılır?

* 1 adet çiğ kırmızı pancar
* 1 adet orta boy havuç,
* 3 adet orta boy yeşil elma (elmanın yeşil olması zayıflama özelliğini daha fazla artırıyor.

Şems Aslan Hipokrat Kahvesi Hipokrat Çayı

2 günde 5 kilo verdiren hipokrat kahvesi bitkisel zayıflama kürü nasıl hazırlanıyor:Yukarıda sayılan meyve ve sebzeler rendeden geçirilerek kabuğuyla birlikte fırına verilerek 150 santigrat derecede yarım saat pişirilecek. Ancak kabuklarının yanmamasına özen göstermek gerekiyor. Daha sonra da bu sebze meyve karışımı içerisinden 2 çorba kaşığı kadarını alıyoruz ve blender den geçiriyoruz. Bu pişmiş olan kısım, 1 bardak kaynar suya konularak bizim bitkisel içeceğimizi yapmaya yarayacak. Bu karışıma şems aslan hipokrat çayı, ya da şems aslan hipokrat kahvesi adı veriliyor. Bu kürü 2 yada 5 günlük olarak uygulayabilirsiniz. 2 günlük kürde hiç birşey yemeden sabah öğle akşam 3 kez bundan 2 şer bardak içiyorsunuz.

5 günlük kürde ise normal beslenmenize devam edip her öğünden 1 saat önce 1 bardak içiyorsunuz. Antioksidan özelliği de olan bu bitkisel içeceğin detoks kürü etkisi de var.

Add Comment