zayıflama hareketleri ve evde yapılan bölgesel zayıflama egzersizleri

zayıflama hareketleri ve evde yapılan bölgesel zayıflama egzersizleri

Evde zayıflama hareketleri yapmak son zamanlarda zayıflamak isteyen herkesin yapmaya çalıştığı bir sağlıklı yaşam ve zayıflama trendi olarak ortaya çıkıyor. Özellikle gün içerisinde egzersiz ve spor yapabilme fırsatı bulamayanlar ve bölgesel kilolardan şikayet edenler, zayıflama hareketleri arayanlar bu yazıdaki önerdiğimiz egzersizleri ve hareketleri yapmalılar. Zayıflama hareketleri sadece normal yaşam aktiviteleri süren kişiler için değil, sporla iç içe olanlar için de faydaları olacak bir zayıflama yöntemidir. Bilhassa basen eritme, kalça eritme, bacak inceltme, kol inceltme gibi bölgesel zayıflama ve incelme amaçları olanlar için bu vereceğimiz zayıflama hareketleri oldukça faydalı olacaktır. Yazının sonunda ise zayıflama hareketleri video çekimi arayanlar için küçük bir süprizimiz olacak.

zayıflama hareketleri göbek basen kalça eritme

zayıflama hareketleri göbek basen kalça eritme

Hepimizin ortak sorunu gün içerisinde harcadığımız yoğun efor ve enerji ile, stresli bir iş mesaisi sonrasında zayıflama hareketleri yapmak için hiç enerjimizin kalmamasıdır. Eve gelince üstümüze çöken yorgunluk hissi neticesinde akşam saatlerini hareketsiz geçiriyoruz. Ama diğer yandan da ne bulursak yemeye ve kalori almaya devam ediyoruz. Özellikle günlerin kısa ve gecelerin uzun olduğu kış aylarında hareketsiz vaziyette televizyon karşısında geçirdiğimiz saatleri bir nebze de olsa azaltmak ve bunu zayıflama hareketleri için yapılan zamanla değiştirmek için bir miktar kararlı olmamız gerekmektedir. Sizlere vereceğim zayıflama hareketleri ağırlık ve alet gerektirmeyen ve de vücudunuzu kullanarak yapabileceğiniz türde zayıflama hareketleri olacaktır. Böylece tatilde, evde iş seyahatinde misafirlikte nerede olursanız olun bu hareketleri yapmak için yeteri fırsat ve imkana sahip olabileceksiniz.

 

Zayıflama hareketleri uygulanırken bu hareketlerin kalori yakımı nın yanında özellikle metabolizma hızlandıran hareketler olacağını ve hızlı bir biçimde zayıflamak için gerekirse diyet formüllerinden ve işe yarayan zayıflama diyetleri’nden destek almanız gerekebileceğini hatırlatmalıyız. Zayıflama hareketleri ve egzersizlerinden gözle görülür bir fayda sağlayabilmeniz için günlük asgari 25 dakikanızı bu hareketlere düzenli bir biçimde ayırmanız ve vücudun yağ yakma sürecini böylece harekete geçirmeniz gerektiği de önemli bir hatırlatma olacaktır.  Zayıflama hareketlerinin izahı bu yazının boyutunu aşacağı için aşağıdaki linklere giderek her bir yazıya ayrıntılı olarak göz atmanı daha uygun olacaktır.

Basen eritme egzersizleri ve basen zayıflama hareketleri

Kalça eritme egzersizleri ve kalça zayıflama hareketleri

Göbek eritme hareketleri ve göbek zayıflatma egzersizleri

Bu yazıyla ilgili aramalar: spor  yoluyla evde egzersiz herketleri – evde egzersiz hareketleri – karın kasları – kaanla zayiflama – zayıflama hareketleri – dambıl hareketleri – mekik çekme – şınav çekme – sıkılaştırma hareketleri – popo kaldırma – kalça eritme – göbek eritme – göğüs toparlama

Add Comment