Zayıflama İçin Funda Suyu Kullanımı faydaları yararları

Funda suyu, Funda yaprağı ve ağacından elde edilen ve faydaları, yararlı etkileri olan bitkisel bir şifa kaynağıdır. Funda suyu aynı funda yaprağı gibi yoğun miktarda esansiyel bitkisel yağlar içerir. Bu yağlar funda suyu zayıflatır mı sorusuna da cevap teşkil etmekte ve özellikle çabuk zayıflamak isteyen kişilerin imdadına yetişen doğal bir zayıflama iksiri olarak insanların hizmetine sunulmaktadır.

funda suyu

Funda Suyu Nerelerde kullanılır faydaları nelerdir?: Funda suyunun kullanılışı daha çok fazla kilolardan şikayet eden kişilerin zayıflama kürlerine bitkisel çözüm olarak kullanılmaktadır. Çünkü funda suyu tok tutucu bir içecektir ve bölgesel zayğları yakan etkilere sahiptir. Funda suyu ayrıca romatizma, artrit, eklem iltahapları ve kandaki toksinleri temizleyen özellikleri ile çok yönlü bir şifa kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Funda yaprağı suyu ayrıca idrar yolları enfeksiyonları için de bitkisel çözüm olarak kullanılabilir. Kabızlığa bitkisel çözüm olan funda suyu, çocukların gece işemelerine de iyi gelir.

Funda yaprağı nasıl kullanılır? : 4 te biri funda yaprağı suyu doldurulmuş çay bardağı içerisine doğal memba suyu koyarak günde 3 kez, sabah öğlen ve akşam 1 er bardak içilir. Yemeklerden önce kullanıldığında diyet desteğiyle birlikte bir haftada 4 kilo zayıflama sağlar.

Add Comment