1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi-1 haftada 4-5 kilo zayıflama diyeti

1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi-1 haftada 4-5 kilo zayıflama diyeti

1 haftada 5 kilo verdiren diyet programı

1 Haftada 5 Kilo verebilmek için yapılacak diyete doğal olarak 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet adı veriliyor. Şimdi sizlere 1 Haftada 5 Kilo Diyeti nasıl yapılır, Bir Haftada 5 Kilo zayıflamak mümkün mü, Bir Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet nasıl uygulanır, Bir Haftada Beş Kilo Vermek İçin ne yapmak gerekir gibi soruların da cevabı olan örnek diyet programını paylaşacağız.

1 haftada 5 kilo verdiren diyet listesi-1 haftada 4-5 kilo zayıflama diyeti

Acil kilo vermek lazım, çünkü kış mevsimi geliyor. Cıvıl cıvıl kıyafetleri gördükçe içiniz gitmesin. İncecik şık ve hoş görününmlü olmak, he hanımın dileği. Bu yaza fit girmek ve istediğiniz kıyafetleri giyebilmek için sizlere önerimiz, 1 haftada 5 kilo verdiren diyet…

SABAH Kahvaltısından önce;

* Bir bardak sıcak süt ile 1 çay kaşığı bal karışımı ile hazırlanana az yağlı ballı süt

KAHVALTI ;
* Kepekli ekmek ve içerisinde yağsız köy peyniri, hormonsuz ve doğal domates, biber dilimlenmiş vaziyette. Yanında bir bardak meyve suyu, tercihen portakal veya elma…
Ara öğün;
* Muz, hurma, kavun, incir ve üzüm gibi yüksek oranda şeker içerenler hariç olmak üzere sulu meyveler. Mümkünse mevsiminde karpuz

ÖĞLE YEMEĞİ;
* yeşil salata ve içerisinde bir miktar az yağlı tulum peyniri, yumurta akı zeynit, kıvırcık marul ve roka dan oluşan salata. Biradet bonfile, yağsız tavuk budu veya kanadı ızgarası (tavuk derisi soyulmuş olacak) veya 4 adet köfte.
Ara Öğün;
* Kepek ekmekli ve yağsız kaşarlı tost.

AKŞAM YEMEĞİNDEN 1 SAAT ÖNCE;
* Bir büyük meyve salatası (içerisinde 1 elma, 8 çilek,1 adet kivi, 5 adet yeşil çağla) veya iki parça kepekli bisküvi ve bir bardak az yağlı ayran.

AKŞAM YEMEĞİ;
* Az yağlı ve etsiz nohut/mercimek yemeğ diğer baklagil yemekleri de olabilir. Bir büyük tabak yeşil salata, bir dilim çavdar veya kepek ekmeği.

UYUMADAN BİR SAAT ÖNCE;
* 8 adet erik, iki kayısı
Uyarı : Diyet sırasında, 2-2,5 lt su içmeniz gerekir. Bu sayade, hem daha kolay kilo verecek, hem de, sağlıklı kalabileceksiniz.

Add Comment