ahmet maranki zayıflama yöntemleri ve kilo vermenin yolları

Ahmet Maranki Zayıflama yöntemleri ve Kilo Vermenin Yolları

Ahmet Maranki Zayıflama yöntemleri ve tavsiyelerini tek bir yazıda toplayarak Maraki hayranlarına daha kapsayıcı bilgi vermek istedik ve diyetvakti.net site çalışanları olarak bu yazıyı hazırladık. Umarım beğenirsiniz:

1) Ahmet MARANKİ, zayıflamak için lahana kürü:  Sayın Maranki’nin en etkili ve basit zayıflama yöntemleri arasında olan lahana kürü, doğal yoldan zayıflamak isteyenler kesinlikle uygulasınlar.
Ahmet Maranki lahana Kürü için gerekli malzemeler ve lahana kürünün yapılışı:

* 1 litre kaynak suyu (erikli veya madran markaları tavsiye edilir)
* 200 gram lahana yaprağı
Lahana kürü nasıl hazırlanır:Bir litre doğal kaynak suyunu kaynatıp içerisine 200 gram lahana yaprağı atıyoruz ve 120 ye kadar sayarak kaynatıyoruz. Bu elde ettiğimiz lahananın suyunu süzerek her gün bir su bardağı kadar aç karnına sabahları içiyoruz. Tadı biraz sert olduğu için limon, nar ekşisi veya elma sirkesi ile tatlandırabilirsiniz.

2) Ahmet MARANKİ, zayıflama için elma sirkesi: Elma Sirkesi metabolizma hızlandırır, yağ yakar ve tok tutar. Bu nedenle Ahmet Maranki tarafından en çok tavsiye edilen zayıflama yöntemleri arasındadır.

Elma sirkesi kürü nasıl yapılır ve hazırlanır (yapılışı ve hazırlanışı): Bir bardak suyun içerisine 2 çorba kaşığı elma sirkesini koyuyoruz ve buna 3 çay kaşığı süzme çiçek balı ekliyoruz. Bu karışım aç karnına her 3 öğünden evvel içilir. Bazı forumlarda bu karışımdan elma sirkesi bal ve su formülü olarak bahsedilmektedir.

ısırgan otu zayiflama yontemleri

3) Ahmet MARANKİ, zayıflama için soğan suyu iksiri: Gerek kilo verme zayıflama için gerekse şeker hastalığına bitkisel tedavi amacıyla uygulanan ve oldukça etkili bir Ahmet Maranki zayıflama yöntemi daha: 2 baş soğan yarım litre su içerisine kabuklu vaziyette atılır ve üzerine 50 gram sirke eklenir. 3 kez taştıktan sonra ocağı kapatıyoruz ve suyunu süzerek içiyoruz. Bu soğanları da yemenizde sakınca yoktur aksine zayıflamaya yardımcı olur. Soğanı kaynatırken kabuklarını ve püsküllerini koparmayın soymayın.

4) Ahmet MARANKİ, zayıflama çayı
Ahmet Maranki Zayıflama Çayı yapımı için gerekli malzemeler şunlardır:30 gram ayrıkotu kökü, 30 gram arpa, 30 gram mısır püskülü.

Ahmet Maranki Zayıflama Çayının Yapılışı ve Hazırlanışı: 30 ar gram ayrık otu kökü, beyaz arpa ve mısır püskülü bir arada karıştırılacak ve 1 litre su içerisine koyulacaktır. Bu şekilde kısık ateşte 15 dakika kaynatarak bekliyoruz. sonra bu suyu 30 dk kadar soğutarak süzüyor ve içmeye hazır hale geliyoruz. günde 2 kez sabah ve akşam aç karnına Maranki zayıflama çayını içiyoruz. Kısa sürede göbek ve karın basen kalça yağları erimeye başlayacaktır.

5) Ahmet MARANKİ zayıflama tableti: Ahmet Maranki imzalı bitkisel zayıflama tableti ile kilolara kesin çözüm bulabilirsiniz. Kozmik zayıflama tableti olarak bilinen bu hap, bitkilerin özlerinden elde edilmektedir. Kullanıcı yorumları incelendiğinde kozmik zayıflama tableti ile ortalama olarak ayda 5 kilo verildiği görülüyor. Ahmet Maranki zayıflama tableti içerisinde, funda yaprağı, kiraz sapı, Kekik, Rezene, türü zayıflatan bitkiler yer alıyor.
Ahmet Maranki zayıflama tabletinin kullanımı: Sabah , öğlen ve akşam 2 adet zayıflama tableti aç karnına bol su eşliğinde yutulur. tableti çiğnemeniz gerekmez.

6) Ahmet MARANKİ keten tohumu: Özellikle öğütülmüş keten tohumunu yemeklerinizde kullanarak doğal zayıflama sağlayabilirsiniz. Yoğurtla birlikte keten tohumu tüketildiğinde tok tutucu ve iştah kesici bir bitkisel etki sağlanır.

Ahmet maranki kiraz diyeti ve Ahmet maranki karpuz diyeti hakkında linke giderek güzel zayıflama yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Add Comment