Doktor İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü-İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Formülü

Doktor İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü-İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Formülü

Bitkisel tıbbın duayenlerinden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri ile bitkisel zayıflama kürleri bu yazımızın konusu olacaktır. Bitkisel yollardan zayıflamak isteyenler için Dr. İbrahim Saraçoğlu maydanoz limon kürü, dereotu kürü,gibi bitkisel zayıflama kürlerini kesinlikle denemeliler. Özellikle maydanoz ve limon kürünü denemiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Formülleri sadece kilo vermek için değil vücudun sağlığının sürdürülmesi için de denenmeli ve tatbik edilmelidir. Şimdi sizlerle İbrahim SARAÇOĞLU zayıflama kürlerinin yapılışları ve tarifleri hakkında sizlere gerekli bilgileri verelim

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Limon Zayıflama Kürü

İbrahım Saraçoğlu Zayıflama Yağ Yakıcı Maydanoz Limon Kürü

Limon ile Maydanozun yağ yakıcı ve zayıflatan etkisini hepimiz biliyoruz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu da zayıflamak için maydanoz kürünü tavsiye ediyor. Kökü temizlenmiş 20 kadar maydanozu mikserden geçirerek veya havanda ezerek un ufak ettikten sonra 2 çeyrek limonun suyunu ezilmiş maydanozların üzerine döküyoruz. Limon suyunun taze ve doğal olmasına dikkat edeceğiz. Bu zayıflama iksirini sabah kahvaltılarından 25-30 dk önce bir bardak ılık su ile birlikte karıştırarak tüketiyoruz. 2 hafta kadar süren maydanoz zayıflama kürü neticesinde 7 gün ara vererek vücudumuzu dinlendireceğiz. Bu şekilde 5 hafta süren 2 tekrardan sonra maydanoz zayıflama kürümüz sona eriyor. Dileyenler 15 hafta daha bekledikten sonra İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürünü tekrar edebilirler.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu ile Zayıflama Kürü

Dereotu da son derece etkili bir bitkisel zayıflama iksiridir. Günde 3 kez olacak şekilde öğünlerden 10-15 dakika evvelinden 1 yemek kaşığı dereotu yiyerek bu zayıflama kürünü yapacağız. Dereotu zayıflama etkisinin yanında tokluk hissi oluşturucu ve iştah kesici etkileri de var. Yemeklerden önce dere otu kürü ile birlikte 2 bardak su içerseniz yemek tüketiminizi % 50 oranında azaltırsınız.

İbrahim Saraçoğlu Lahana ile Zayıflama Kürü
İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen kilo verdiren bir diğer kür ise Lahana zayıflama kürüdür. Lahana kürünün yapılışı çok kolaydır. 5 kadar iri yapraklı ve lahananın en dış kısımlarından lahanaları 3 bardak kaynar suyun içerisine atarak orta şiddette ateşte 4-5 dakika kadar kaynatıyoruz. Elde edilen lahana suyunu aşağıdaki takvime uygun olarak tüketeceğiz.

İLK BEŞ GÜN: Her gün sabah ve akşam bir su bardağı

İKİNCİ HAFTA: Her günbir su bardağı

ÜÇÜNCÜ HAFTA: İkigünde bir (gün aşırı) bir su bardağı

DÖRDÜNCÜ HAFTA: 3 günde bir su bardağı

BEŞİNCİ HAFTA: 7 günde bir su bardağı

ALTINCI HAFTA: 6 hafta hiç içilmeyecek

YEDİNCİ HAFTA: 1 su bardağı

İbrahim Saraçoğlunun zayıflama kürlerine ileriki yazımızda devam edeceğiz.

Add Comment