Koltuk Altı Koyulugunu Giderme Yöntemi-Koltukaltı Kararması İçin Bitkisel Çözüm Tedavisi

Koltuk Altı Koyulugunu Giderme Yöntemi-Koltukaltı Kararması İçin Bitkisel Çözüm Tedavisi

Esmer bir ırk olduğumuz için özellikle hanımlarda koltukaltı koyulaşması veya koltukaltında kararma şikayeti özellikle yaz aylarında kısa kollu tişörtler ve body ler giyildiğinde had safhaya çıkmaktadır. Koltuk altı kararmalarına doğal yollarla çözümler ve bitkisel kürler arayanlar için ufak bir önerimiz olacak.

koltuk altı beyazlatıcı

Aşağıda koltuk altı koyulaşmasını açmak için vereceğimiz bitkisel Kür Sn Suna Dumankaya formülüdür. Bazı arkadaşlar özellikle kadınlar kulübü forumlarında bu kürün limon nedeniyle azıcık can yaktığını söylemişler. O kadarlık ta canımız kıymetli olmayacak tabi ki.

Suna Dumankaya koltuk altı kararmasına bitkisel çözüm:

Koltukaltı aklaştırıcı formül için gerekli malzemeler:

1 tatlı kaşığı çapamarka pirinç unu
1 yemek kaşığı az yağlı yoğurt
1 tatlı kaşığı üzüm sirkesi, ya da elma sirkesi (nar sirkesi kullananlar da var)

ÜSt tarafta verdiğimiz malzemelerin hepsi bir arada karıştırılarak bulamaç haline getirilecek ve daha sonra kararmaların yoğunlaştığı bölgelere süreceğiz.

Her akşam saat 22 00 gibi yukarıdaki koltuk altı açıcı bitkisel formülü 10-20 dakika koltuk altına sürüp kurumasını bekleyeceğiz. Karışım kuruduktan sonra banyoda kuru vaziyette elimizle bir güzel ovalama yaparak maskeyi dökeceğiz. Daha sonra kalan kısmın cildin gözeneklerini kapatmaması için bol ılık su ile yıkanması ve durulanması şarttır. 15 dakika bu karışımı koltuk altında bekletmek yeterli

Yukarıdaki şlemden sonra koltuk altına limon suyu sürülecek kuruması beklenecek ardından bebek pudrası (talk pudrası) sürülecek

Bu bitkisel kürü 3 günde 1 arayla yapacağız.

Add Comment