prof dr ahmet maranki hemoroid tedavisi basur video

prof dr ahmet maranki hemoroid tedavisi

Hemoroidin nedenleri arasında yanlış beslenme alışkanlıkları önemli yer tutmaktadır. Acı yemek basura hemoroide sanıldığı kadar neden olmamaktadır. Ancak hemoridi artık azmış ve dışarı çıkmış kişilere acı yemeyi tavsiye etmiyoruz. Buna eskiler mayasıl diyorlar.

hemoroid basur resimleri

Hemoroid veya halk arasındaki ismi ile basur mayasıl hastalığı, kaşıntı verici ve basur memesi verdiği zaman çok aşırı acılı bir kanamaya neden olan bir rahatsızlıktır. Hemoroit tedavisinde ilaç veya basur ameliyatı kullanılabildiği gibi basura iyi gelen bitkiler yoluyla da bitkisel şifa elde etmek mümkündür. Hemoroide bitkisel çözüm tedavisi olarak şunları tavsiye ediyoruz. Ancak bitkisel çözüm viral bir enfeksiyondan dolayı kaynaklanmamalıdır.

1) Saf Zeytinyağı’nı pamuğa batırarak her gece yatmadan evvel makata basur hemoroid olan bölgeye masajla uygulamak yeterlidir. Zeytinyağı ile hemoroid basur sorunu 7 – 10 gün içerisinde bu şekilde bitkisel yolla tedavi olmaktadır.

2) Mürdüm eriği, incir ve gül kurusu kayısıyı üç beş tane çay ile yumuşatarak geceleri yatmadan önce yiyiniz.  Bu şekilde de bir haftada hemoroide kesin ve doğal çözüm elde edebilirsiniz.

Viral enfeksiyondan kaynaklı hemoroid sorunu var ise alfa, soya spirüna ve zencefil karışımı bi doğal iksiri kullanarak basur tedavisi yapabilirsiniz.

prof dr ahmet maranki tarafından Show TV de hemoroid tedavisine ilişkin yapılmış olan video mülakatını aşağıda bulabilirsiniz.

Add Comment