Suna Dumankaya Limon ve Yoğurt Kürü-Sivilceler İçin Doğal Çözüm İçin Sivilce Maskesi

Suna Dumankaya Limon ve Yoğurt Kürü-Sivilceler İçin Doğal Çözüm İçin Sivilce Maskesi

Sivilceler özellikle ergenlikte, sınav stresi gibi sürekli devam eden ve vücudun bağışıklık sistemini etkileyen dönemlerde, adet döneminin başlangıcında kadınlarda artan bir şiddet gösteriyor ve yüzde vücutta değişik bölgelerde kızarıklıklara şişliklere neden oluyor. Bu da gerek erkekler gerekse kadınlar için acı, rahatsızlık, sivilceleri patlatma isteği ve huzursuzluk gibi şeylere neden oluyor. Suna Dumankaya ünlü bir şifalı bitkiler uzmanı ve sivilcelerle bitkisel yollar kullanılarak nasıl başedileceğini de ülkemizde en iyi bilen kişilerin başında geliyor. Sizlere bugün kendisinin bir televizyon programında izleyicilerine sunduğu limon ve yoğurt kürü tarifini vereceğiz.

yoğurt limon maskesi

Sivilcelerin en kötü özelliği ve yan etkisi ise cilt güzelliğini bozması ve ciltte sivilce lekeleri ve sivilce izleri adı verilen kalıcı hasarlara yol açabilmesidir. Sivilce tedavisi oldukça karmaşık ve zorlu bir tedavi sürecidir. Öncelikle sivilce oluşumuna neyin neden olduğunu tespit etmek gerekiyor. Bu bakımdan aylarca süren tetkikler bile bazen sonuç vermeyebiliyor. Bir de her bir sivilce tedavisi yöntemi insanlarda farklı etkiler oluşturuyor. Bu ilaçların değişik zararları ve yan etkileri de görülebiliyor. O nedenle sivilcelere doğal çözümler arayan arkadaşlarımızın da bu kaygısını anlamak gerek.

Sivilcelere doğal çözümler arayanlara bir müjdemiz olacak .Sivilcelere çözüm sunan mucize formülü Sn Suna Dumankaya öneriyor ve gerekli malzemeler ise doğal yoğurt ile limon suyu ndan ibaret.

Suna Dumankaya Limon ve Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır.

Kürümüz için gerekli malzemeleri saydık. Peki bu malzemeler ile ne yapacağız. Limonlu yoğurt maskesi ile cildimizdeki sivilceleri kurutacağız.

1 yemek kaşığı süzme yoğurdun içerisine yarım limonun suyunu sıkıyoruz ve bu karışımı hafifçe çırptıktan sonra yüzünüze iyice sürüyoruz. 10 dakika kadar yoğurt limon maskesini beklettikten sonra ılık suyla güzelce yıkayın ve ardından maden suyu ile tonik uygulayın. Hepsi bu kadar. Bu kürü sürekli her gün yapın. Özellikle yaz aylarında sivilce oluşumunu oldukça azaltıyor.

Add Comment