Zayıflama kampları ve diyetler

Şeyma Tuna sizden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor.Bu sorular arasında zayıflama kampları hakkında bilgiler, göbek fazlalıklarını eritme, zayıflama ve fazlalıklardan kurtulmak hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

merhaba şeyma hanım benim problemim göbeğimin olması fazla kilolarımın
hepsi göbeğime gidiyor ve bu göbeği eritmekte güçlük çekiyorum.54
kiloyum ama göbeğimden dolayı 60 kilo gibi görünüyorum hiçbir bölgemde
fazlalık olmamasına karşın göbeğim beni rahatsız ediyor.önerilerinizi
bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Bölgesel zayıflamayı sağlayacak hiçbir mucize besin veya diyet henüz yoktur, tek çözüm o bölgeye yönelik egzersiz yapmaktır. Düzenli egzersiz belirli bir sure sonra vücudunuzda etkisini gösterecektir. Eğer genel bir ağırlık artışınız var ise önce bunu durdurmaya çalışmalısınız ya da mevcut kilonuzu azaltmaya yönelik bir zayıflama diyeti yapmalısınız. Diyet ile birlikte her gün veya en az haftada üç gün yarım saatlik yürüyüş ile birlikte akşamları yatmadan önce fazla bulduğunuz bölgeye yönelik hareketler yapabilirsiniz.

Merhaba

BEN ÖĞLEN SAAT 13 EN GEÇ 16 YA KADAR 100 GR MAKARNA VE 100 GR YOĞURT YİYORUM. BUNU HERGÜN DİYETİM İÇİN UYGULAYABİLİRMİYİM?MAKARNAYI YAĞSIZ HAŞLIYORUM.
** Her gün neden makarna yediğinizi anlayamamakla birlikte, diyetisyeniniz makarna ve yoğurt miktarlarınızı diyetinize yerleştirse tabiî ki tüketebilirsiniz.

bir süre zayıflama kampında kalarak sağlıklı zayıflama yardımı almak
istiyorum.. Sizce zayıflama kampları ne kadar güvenilir ve etkili ? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevınırım

*** Yeterli sağlık personeli olan (doktor, hemşire, diyetisyen, psikolog) herhangi bir yatılı zayıflama kliniğini tercih edebilirsiniz.

iyi günler ilkönce böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler bende
akdeniz anemisi mevcut kanda g6hpd denen bir madde eksik dolayısı ile kan
sayımım düşük bu yüzden bünyem diğeer kişilere oranla daha çabuk
zayıf kalabiliyor boyum 1.69 kilom şu an 73-74 arası ancak ben 70 kilogramın
altına yada en azından 70 kilogram olmak istiyorum tabi bunu istememin
nedenide 3 km yi 15 dakikanın altında koşabilmek bana ne tavsiye edersinizkolaylıklar dilyorum

*** özel durumunuzdan dolayı kesinlikle doktor kontrolünden geçmeden diyet yapmanızı önermem, gerekli tahliller yapıldıktan sonra beslenme uzmanına gidiniz.

merhaba doktor hanım benim heryerim güzel çok şükür yalnızca mide kısmımda problemim var midemdeki yağlardan nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim, piyasada birçok pahalı ilaç bulunmkta, sizce bunların faydası olurmu ?

*** eğer karın bölgesinde biriken yağlarınız genetik değilse, olmanız gereken ağırlığınızda iseniz bölgesel egzersizler yapmalısınız. Sağlık kontrolü olmadan doktorunuz veya diyetisyeniniz size bir ilaç önermeden lütfen reklamlara inanıp ilaç kullanmayın.

öncelikle şimdiden teşekkür ederim. ben 1.76 boyum da 80 kilo bir bayanım 65 kilo olmak istiyorum . yemekle ara çok iyi olmamasına rağmen kilo pek vere miyorum.önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
***neden ağırlık kaybetmediğinizin belirlenmesi için diyetisyenle bire bir görüşmeniz gerekir. Her insanın metabolizması, kas kitlesi, yağ miktarları birbirinden çok farklıdır. Verilecek genel öneriler dışında hiçbir diyet bir başkasına uymaz, yararlı olmaz.

şeyma hanım ben zayıflamak istiyorum kendim rahat uygulayabileceğim bir diyet istiyorum boyum 168 kilom 80 dir.
70 kiloya kadar inmek istiyorum daha fazla vermek istemiyorum ne yapmalıyım , nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

***beslenme uzmanlarının verdiği her diyet rahat yani uygulanabilir olmaktadır. Biz, danışanlarımızın beslenme planlarını oluştururken onların yaşam tarzlarına, sevdikleri besinlere, aile yaşantılarına, hatta çoğu zaman yataktan kalkış saatlerine göre tamamen o kişiye özel diyet listeleri oluşturuyoruz. Bu nedenle size en yakın diyetisyene gitmenizi öneriyorum.

Add Comment